<< Wróć

Listy startowe - 23.04.2017
 
 
KONKURS Nr 1 - L Towarzyskie  
1 WIERZBICKA Paulina SK Warnice O`QUINAR  
2 POLAŃSKA Anna UKS Farim SONKO TIT  
3 GABERT Paulina JKS RAFI Gorzów PAVAROTTI  
4 KLISZCZ Michał Rancho AMANDA Trzciel CZARNY KOŃ  
5 ŁĄCZKA Nikola UKS Rancho Drzecin HIRA  
6 KOWALCZYK Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo MAGNEZJA  
7 ŁĄCZKA Nikola UKS Rancho Drzecin HIRA  
8 WOŁOWSKA Zuzanna Rancho Frontczaka Lubniewice K-DESPERADO  
9 KOMOROWSKI Nikolas Rancho Frontczaka Lubniewice KASZMIRA  
10 BORTLISZ Włodzimierz KS Centaurus LATISIMUS  
11 KOWALCZYK Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo MAGNEZJA  
12 BORTLISZ Włodzimierz KS Centaurus LATISIMUS  
13 DOLACIŃSKA Oliwia JKS "Robir" Chwalęcice EMET  
14 RYBOWIAK Oliwia UKS Rancho Drzecin SEMPRE-TU  
15 DOLACIŃSKA Oliwia JKS "Robir" Chwalęcice EMET  
16 KUJANEK Agnieszka niezrzeszona OPCJA  
17 WOŁOWSKA Zuzanna Rancho Frontczaka Lubniewice NERO  
18 KOMOROWSKI Nikolas Rancho Frontczaka Lubniewice N-PEGAZ  

 
*****************************************************************  

 
KONKURS Nr 2 - L Regionalne  
1 RYBOWIAK Oliwia UKS Rancho Drzecin SEMPRE-TU  
2 KUJANEK Agnieszka niezrzeszona OPCJA  
3 CEGLARSKI Maciej Posadowskie Tow. Jeździeckie HONDA  
4 FLORCZAK Martyna JKS RAFI Gorzów MATRIX  
5 MACIEJKIEWICZ Laura JKS RAFI Gorzów WILBURG  
6 FLORCZAK Martyna JKS RAFI Gorzów MATRIX  
7 MACIEJKIEWICZ Laura JKS RAFI Gorzów WILBURG  
8 FILIPOWSKA Olimpia KS Stajnia Modelewscy GOLDIKA  
9 KUNEFAŁ Kinga KS Centaurus ELWIS  
10 NOWAKOWSKI Stanisław UKS Rancho Drzecin HALIMERO  
11 KUNEFAŁ Kinga KS Centaurus ELWIS  
12 FILIPOWSKA Olimpia KS Stajnia Modelewscy CHARMONY  

 
*****************************************************************  

 
KONKURS Nr 3 - P Regionalne  
1 NOWAKOWSKI Stanisław UKS Rancho Drzecin HALIMERO  
2 FILIPOWSKA Olimpia KS Stajnia Modelewscy CHARMONY  
3 CEGLARSKI Maciej Posadowskie Tow. Jeździeckie HONDA  
4 OLEJNIK Przemysław KJ Złoty Rubin Złotkowo GUSTIQUE  
5 BORTLISZ Włodzimierz KS Centaurus REWERS  
6 FILIPOWSKA Olimpia KS Stajnia Modelewscy GOLDIKA  
7 MODELEWSKI Patryk KS Stajnia Modelewscy ATRAKCYJNY PAN  
8 ZAGDAŃSKA Julia KS Stajnia Modelewscy FREYA  
9 JANKOWSKI Bartosz KS Centaurus LAMIROS  
10 KLISZCZ Szymon KJ Lansada Milsko ALEXANDER  
11 OLEJNIK Przemysław KJ Złoty Rubin Złotkowo FAYETTE WV  
12 BORTLISZ Włodzimierz KS Centaurus KASHMIR Vh MEIERHOF  
13 KULPIŃSKA Katarzyna SKJ Tradycja Siedlnica ENDO  
14 NOWAKOWSKI Stanisław UKS Rancho Drzecin ZENDIE  

 
*****************************************************************  

 
KONKURS Nr 4 - N Regionalne  
1 OLEJNIK Przemysław KJ Złoty Rubin Złotkowo FAYETTE WV  
2 BORTLISZ Włodzimierz KS Centaurus KASHMIR Vh MEIERHOF  
3 JANKOWSKI Bartosz KS Centaurus LAMIROS  
4 KLISZCZ Szymon KJ Lansada Milsko ALEXANDER  
5 MODELEWSKI Patryk KS Stajnia Modelewscy ATRAKCYJNY PAN  
6 OLEJNIK Przemysław KJ Złoty Rubin Złotkowo GUSTIQUE  
7 BORTLISZ Włodzimierz KS Centaurus REWERS  
8 KULPIŃSKA Katarzyna SKJ Tradycja Siedlnica ENDO  
9 ZAGDAŃSKA Julia KS Stajnia Modelewscy FREYA  
10 OLEJNIK Przemysław KJ Złoty Rubin Złotkowo ZIPPO LA VIE  
11 NOWAKOWSKI Stanisław UKS Rancho Drzecin ZENDIE  
12 BORTLISZ Włodzimierz KS Centaurus BENEFIS  
13 OLEJNIK Przemysław KJ Złoty Rubin Złotkowo ALEXA  

 
*****************************************************************  

 
KONKURS Nr 5 - LL Towarzyskie  
1 WOŁOWSKA Zuzanna Rancho Frontczaka Lubniewice NERO  
2 KOMOROWSKI Nikolas Rancho Frontczaka Lubniewice N-PEGAZ  
3 MANKIEWICZ Gabriela JKS RAFI Gorzów GENTELMEN  
4 POLAŃSKA Anna UKS Farim SONKO TIT  
5 MANKIEWICZ Gabriela JKS RAFI Gorzów GENTELMEN  
6 WIERZBICKA Paulina SK Warnice O`QUINAR  
7 MOREL Gabriela Stajnia REISKE PERSJA  
8 KLISZCZ Michał Rancho AMANDA Trzciel CZARNY KOŃ  
9 MOREL Gabriela Stajnia REISKE PERSJA  
10 KOWALA Aleksandra JKS RAFI Gorzów HEKTOR  
11 DOMAŃSKA Maja HorseSports Jenin IGRASZKA  
12 KOWALA Aleksandra JKS RAFI Gorzów HEKTOR  
13 DOMAŃSKA Maja HorseSports Jenin IGRASZKA  
14 WOŁOSZCZUK Eliza JKS RAFI Gorzów KOLIA  
15 SIEŃCZAK Agnieszka JKS RAFI Gorzów BELOTTA  
16 WOŁOSZCZUK Eliza JKS RAFI Gorzów KOLIA  
17 BAMBER Aleksandra Stow. "Ludzie Lasu" CEZAR  
18 SIEŃCZAK Agnieszka JKS RAFI Gorzów BELOTTA  
19 BAMBER Aleksandra Stow. "Ludzie Lasu" CEZAR  
20 KOWALCZYK Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo MADERA  
21 KULPIŃSKA Katarzyna SKJ TRADYCJA Siedlnica MERANO-Z  
22 KOWALCZYK Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo MADERA  
23 GŁADKOWSKA Angelika JKS "Robir" Chwalęcice ROMINA  
24 KASPRZAK Emilia niezrzeszona HAGANA  
25 GŁADKOWSKA Angelika JKS "Robir" Chwalęcice ROMINA  
26 KASPRZAK Emilia niezrzeszona HAGANA  
27 WOŁOWSKA Zuzanna Rancho Frontczaka Lubniewice K-DESPERADO  
28 KOMOROWSKI Nikolas Rancho Frontczaka Lubniewice KASZMIRA  
29 JAŚKIEWICZ Paulina JKS RAFI Gorzów PAVAROTTI  
30 KOWALCZYK Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo MAGNEZJA  
31 MICHALCZUK Julia Stajnia Zagroda Janczewo DALIA  
32 DROSSEL Milena JKS RAFI Gorzów INCYDENT  
33 KLUG Dominika UKS Rancho Drzecin WENDA (kuc)  
34 KLUG Dominika UKS Rancho Drzecin WENDA (kuc)  

 
*****************************************************************  

 
KONKURS Nr 6 - Mini LL Towarzyskie  
1 KLUG Dominika UKS Rancho Drzecin WENDA (kuc)  
2 BAMBER Aleksandra Stow. "Ludzie Lasu" LUCJAN (kuc)  
3 MYCKA Hanna JKS "Robir" Chwalęcice FIOŁEK (kuc)  
4 BAMBER Aleksandra Stow. "Ludzie Lasu" LUCJAN (kuc)  
5 MYCKA Hanna JKS "Robir" Chwalęcice FIOŁEK (kuc)  
6 FILIPOWSKA Sara JKS RAFI Gorzów INCYDENT  
7 MICHALCZUK Julia Stajnia Zagroda Janczewo DALIA  
8 FILIPOWSKA Sara JKS RAFI Gorzów INCYDENT  
 
 
Piątek 21-04-2017 - MARHEWA
 
<< Wróć