<< Wróć

VIII Memoriał Marka Cholawo
 
 
VIII MEMORIAŁ im. MARKA CHOLAWO  
Komunikat z VIII Memoriału Marka Cholawo  
z dnia 31.08.2013r. w Ośrodku Przywodnym w Nierzymiu.  
   
GŁÓWNY ORGANIZATOR : Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp.  
Podczas turnieju obecni byli koledzy i przyjaciele Marka.  
KATEGORIA OPEN – wzięło udział 19 zespołów – 3 osob.(wyjątek stanowiła drużyna PEFRON:  
I miejsce: MEPROZET (Paweł Maciejewicz, Michał Kocoń, Paweł Czapla)  
II miejsce: SANTA FE (Wojciech Janas, Mateusz Januszewski, Michał Pękalski)  
III miejsce: KOZARYN (Krzysztof Śmigiel, Artur i Dariusz Kubasik, rez. Mateusz Śmigiel)  
IV miejsce: SAMBATONY (Przemysław Pieczyński, Jerzy Boguta, Michał Wianecki)  
V-VI miejsce: FAJNE CHŁOPAKI (Andrzej Klimiuk, Jacek Kuźmiński, Maciej Błoch)

HOLZWELT (Adam Borek, Michał Gaca, Paweł Maculewicz)  
VII-VIII miejsce: SPOKO (Bartłomiej Koźlik, Marcin Pocztarek, Przemysław Boguta)

CZARNUCHY (Konrad Krzywiecki, Patryk Wojtysiak, Artur Troska)

IX-XII miejsce: PEFRON (Mirosław Sindrewicz, Rafał Borek, Bogdan Chmura, Paweł Paweł Podkański, Stefan Krauze, Jerzy Kieda, Marcin)

ŻÓŁTY SZALIK (Marek Herzig, Konrad Kapusta, Krzysztof Baran)

TEKORA (Rafał Koźlik, Daniel Tetłak, Jagoda Radzewicz)

TURYŚCI (Kamila Kuplowska, Szymon Marczyk, Maciej Jachimowski)  
XIII-XVI miejsce: RODZINA ŁAZOWSKICH + ZIELAK (Elżbieta i Wojciech Łazowscy, Daniel Zieliński)

SIEMA ENIU (Łukasz Ożarski, Radosław Zadka, Patryk Greś)

CZESKI KWARTET SMYCZKOWY (Paweł Wałowski, Roman Bartuzi, Maciej Kowalczuk)

SZCZECINIACY (Jarosław Wojczuk, Roman Czaja, Paweł Frankowski)  
XVII-XIX miejsce ZWRS ( Marcin Palczarski, Michał Szlempo, Grzegorz Królikowski)  
GTPS (Krzysztof Kocik, Piotr Trojan, Dawid Gil)  
JURKI (Ewa Żyźniewska, Jerzy i Maksymilian Nożewscy)  
   
NAJLEPSZY ZAWODNIK: w kategorii młodszych – Michał Kocoń  
w  kategorii starszych – Jacek Kużmiński  
Puchary dla najlepszych zawodników ufundowała Pani Grażyna Cholawo.  
   
PUCHARY DLA NAJLEPSZYCH DRUŻYN UFUNDOWAŁ DYREKTOR OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W GORZOWIE WLKP.  
Wszystkie drużyny otrzymały nagrody. Sponsorami nagród byli OŚRODEK SPORTU I REKREACJI, Grażyna Cholawo, Firma INSTAL Jolanty i Andrzeja Klimiuk, Firma MAPEI, Firma TEMA – Leszek Dominiak, AD POLSKA AFTERMARKET – Marcin Krawczyk, DOBRY OPTYK – Aneta i Tomasz Jakubowscy, BZ WBK – Paweł Górnikiewicz, AUTO KORDYL – Sławomir Kordyl, Maciej Czepulanis, Bar MIŚ, ŻYWIEC Bulwar Pub.  
   
ZAPRASZAMY ZA ROK!!!  
OSiR GORZÓW WLKP.  
 

 
Poniedziałek 02-09-2013 - MARHEWA
 
<< Wróć